AIDAN WENDINGER
|
S1 Round 2 |
Ridgewater College |
AJ GUNDERSON
|
S1 Round 1 & S1 Round 2 |
Pine Technical & Community College |
ALEX KOLAND
|
S1 Round 1 & S2 Round 2 |
Northland Community & Technical College |
ANDEN HOFFMANN
|
S2 Round 2 |
Ridgewater College |
BEAU KEAGLE
|
S1 Round 1 & S1 Round 2 & S2 Round 2 |
Hibbing Community College |
BLAINE HOWARD
|
S2 Round 1 & S2 Round 2 |
Bismark State College |
BRADEN BOTHMA
|
S1 Round 2 |
Itasca Community College |
BRAEDEN COX
|
S1 Round 2 |
Vermilion Community College |
BRODEY MEKALSON
|
S2 Round 1 |
North Dakota State College of Science |
BRODY LEE
|
S2 Round 1 |
Southwest Wisconsin Technical College |
BROOKLYN LEINGANG
|
S1 Round 2 |
Bismark State College |
CAMERON PAULY
|
S2 Round 2 |
North Dakota State College of Science |
CARTER SAILOR
|
S1 Round 2 |
Pine Technical & Community College |
CLAY CEYNAR
|
S1 Round 1 & S1 Round 2 & S2 Round 1 & S2 Round 2 |
Williston State College |
CODY SIEVERT
|
S1 Round 1 |
Ridgewater College |
COLIN BREITBACH
|
S1 Round 1 |
North Dakota State College of Science |
CONNOR MASTER
|
S2 Round 1 & S2 Round 2 |
North Dakota State College of Science |
CONNOR MYERS
|
S2 Round 1 |
Dakota College at Bottineau |
DAWSON SPERR
|
S1 Round 1 & S2 Round 2 |
North Dakota State College of Science |
DAWSON QUERN
|
S1 Round 2 |
Vermilion Community College |
DEREK GIBBLE
|
S1 Round 2 |
Ridgewater College |
DILLON BARTOSCH
|
S1 Round 2 |
Central Lakes College |
ELLIOT BEITO
|
S1 Round 1 & S1 Round 2 & S2 Round 1 |
North Dakota State College of Science |
FREDERICK HOLBROOK
|
S2 Round 2 |
Alexandria Technical & Community College |
GAGE DEAVER
|
S1 Round 1 |
Bismark State College |
GAVIN JANOVSKY
|
S1 Round 2 |
Alexandria Technical & Community College |
GRANTLEE HOFFMAN
|
S1 Round 2 & S2 Round 1 |
Williston State College |
HUNTER KNOTWELL
|
S2 Round 1 |
Southwest Wisconsin Technical College |
HUNTER STERK
|
S1 Round 1 & S1 Round 2 |
Alexandria Technical & Community College |
HUNTER OLSON
|
S1 Round 2 |
Williston State College |
ISAAC HAUGEN
|
S2 Round 2 |
Williston State College |
JACK CHAMBERLAIN
|
S1 Round 1 |
North Dakota State College of Science |
JACOB JARVI
|
S1 Round 1 & S2 Round 2 |
Lake Superior College |
JAKE WARD
|
S1 Round 2 |
Southwest Wisconsin Technical College |
JOHN SCHWEIGER
|
S1 Round 1 & S2 Round 2 |
Southwest Wisconsin Technical College |
JORDAN PAQUETTE
|
S1 Round 1 & S2 Round 1 & S2 Round 2 |
Alexandria Technical & Community College |
JOSEPH EARL
|
S1 Round 1 & S2 Round 1 |
Vermilion Community College |
KADEN CARLSON
|
S2 Round 2 |
North Dakota State College of Science |
KADEN SCHAUER
|
S1 Round 2 |
Northland Community & Technical College |
KEITH ROLLINS
|
S1 Round 2 & S2 Round 1 |
Central Lakes College |
KOURTNEY HARMS
|
S2 Round 1 |
Alexandria Technical & Community College |
LORA HINZ
|
S2 Round 1 & S2 Round 2 |
Southwest Wisconsin Technical College |
LUKE IRONS
|
S2 Round 2 |
Vermilion Community College |
MARIE HEYDA
|
S2 Round 1 |
Pine Technical & Community College |
MASON DIXON
|
S1 Round 1 & S2 Round 2 |
Central Lakes College |
MICHAEL FINCH
|
S1 Round 1 & S1 Round 2 |
Central Lakes College |
MITCHELL BROADWELL
|
S2 Round 1 |
North Dakota State College of Science |
MONICA YODER
|
S2 Round 2 |
Dakota College at Bottineau |
NATHAN JURGANSEN
|
S1 Round 2 |
Hibbing Community College |
NICHOLAS SCANLAN
|
S2 Round 1 |
Lake Superior College |
NICK BOUCHER
|
S1 Round 1 |
Lake Superior College |
NOAH WAGNER
|
S2 Round 1 |
Southwest Wisconsin Technical College |
RAYCE GULLICKS
|
S1 Round 1 & S1 Round 2 |
Bismark State College |
RILEY THIMJON
|
S2 Round 2 |
North Dakota State College of Science |
RYAN BAUER
|
S1 Round 1 & S2 Round 1 & S2 Round 2 |
North Dakota State College of Science |
SAM BRENDEL
|
S2 Round 1 & S2 Round 2 |
Bismark State College |
SEAN HUMPHREY
|
S1 Round 2 |
Central Lakes College |
SPENCER TIETZ
|
S1 Round 1 |
Lake Superior College |
TAEDON NICHOLS
|
S2 Round 2 |
Ridgewater College |
TAYLOR KEHOE
|
S1 Round 2 |
Itasca Community College |
THADDEUS KUEHN
|
S1 Round 1 |
Lake Superior College |
THOMAS LENZENDORF
|
S1 Round 2 & S2 Round 2 |
Southwest Wisconsin Technical College |
TOMMY IVES
|
S2 Round 1 & S2 Round 2 |
Itasca Community College |
TRACE CHRIST
|
S2 Round 1 |
North Dakota State College of Science |
TRACESON MARTINEZ
|
S1 Round 2 & S2 Round 1 |
Williston State College |
TRENTON REDDELL
|
S2 Round 1 |
Southwest Wisconsin Technical College |
TYLER LOE
|
S2 Round 1 |
Ridgewater College |
WYATT KRUEGER
|
S2 Round 1 |
North Dakota State College of Science |
WYATT DUNLOP
|
S1 Round 2 |
North Dakota State College of Science |
WYATT NOTCH
|
S2 Round 1 |
Alexandria Technical & Community College |
ZACH BENSON
|
S2 Round 1 |
North Dakota State College of Science |
ZACHERY BOELMAN
|
S1 Round 1 & S2 Round 2 |
Alexandria Technical & Community College |
ZALE BUSHLACK
|
S1 Round 1 & S2 Round 1 & S2 Round 2 |
North Dakota State College of Science |